O NÁS

Malíř Zlín je firma, která se nebrání žádné výzvě v malířském sektoru. Naším cílem je vytvořit interiér i exteriér s nezaměnitelnou atmosférou a to, jak klasickou malířskou technikou (válečkování, stříkání, natírání), tak povrchovými úpravami, které mohou být elegantní, hravé, atraktivní, mnohdy originální, ale hlavně funkční (designové stěrky, podlahové stěrky, stěrky do koupelen, benátské štuky, imitace pohledového betonu a další).

Ve spolupráci s architekty i zákazníky se snažíme co nejvíce přiblížit jejich požadavkům. Pracujeme s materiály od cenově dostupných až po ty exkluzivní certifikované. Dobře zvolené barevné řešení pak vytváří všeobecnou spokojenost, kterou techniky a barvy navozují svoji kreativitou a kombinací.

Dále se snažíme řešit novodobé problémy stavebnictví jako jsou např. vlhkost při zateplení domu, mikropraskliny na nových i stávajících omítkách, nepěkně zapravené okenní špalety, renovace špinavých a plesnivých fasád atd.

Firma Malíř Zlín za svoji práci ručí a poskytuje zákonné záruční lhůty, na které navazuje i pozáruční servis. Pokud jste se rozhodli pro naše služby oslovte nás prostřednictvím našich kontaktů.


KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Jsme členem Cechu malířů a lakýrníků ČR. Prvotřídní odvedená práce pro nás                     nejsou jenom slova!

ŠKOLENÍ A VZDĚLÁVÁNÍ

Samozřejmostí je pro nás neustálé vzdělávání. Jsme účastníky pravidelných                  školení renomovaných značek a výrobců.

VÝBĚR MATERIÁLŮ

Pracujeme a používíme ty nejlepší materiály na trhu. Nešetříme na vás.                          Kvalita použitého materiálu je stejně                          důležitá jako dobře odvedená práce. 

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY A DESIGNÉRY

Spolupracujeme s architekty, projektanty                   a bytovými designéry.